Wczytywanie danych...
  1. Twoje zamówienie:
  2. produktów: 0
  1. o firmie
  2. produkty
  3. kontakt
  4. nowości
  5. promocje

Regulamin sklepu internetowego

1. Dane właściciela sklepu

Sklep internetowy Stara Mydlarnia Szczecin działający po adresem www.staramydlarnia.szczecin.pl jest prowadzony przez firmę

2. Realizacja zamówienia

a) Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność towaru w sklepie.
Ze względu na rotację towarów istnieje możliwość, że towar dostępny w sklepie internetowym w momencie wpłynięcia zamówienia może być już niedostępny. Firma Stara Mydlarnia zastrzega sobie prawo do odstąpienia w takim przypadku od sprzedaży poszczególnych produktów z zamówienia, o czym Klient jest informowany drogą mailową  lub telefoniczną w ciągu 3 dni od daty wpłynięcia zamówienia. Klient podejmuje wtedy decyzję o jego dalszej realizacji (częściowa realizacja lub anulowanie zamówienia).
Za utrudnienia przepraszamy.

b) W przypadku gdy towar jest niedostępny i jest to jedyna pozycja w zamówieniu, Sklep zastrzega sobie możliwość jednostronnego anulowania zamówienia, o czym Klient zostanie poinformowany osobnym e-mailem.

c) Do sprzedaży produktów z działu Promocje przeznaczona jest ograniczona liczba towarów, więc realizacja zamówień nastąpi według kolejności wpływania zamówień na te produkty, aż do wyczerpania zapasów objętych tą formą sprzedaży.

d) Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon VAT. Na życzenie Klienta wystawiona zostanie faktura VAT. Dokument sprzedaży (paragon lub faktura VAT) wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie towary wybrane do zamówienia są skompletowane i gotowe do wysyłki.

3. Dostawy

Zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy spedycyjnej.

a)DPD (za pobraniem, do 25 kg, 2 dni) - 25,00 pln
b) DPD (przedpłata na konto, do 25 kg, 2 dni) - 20,00 pln
c) DPD (karta płatnicza on-line, do 25 kg, 2 dni) - 20,00 pln
d) Poczta Polska (przedpłata na konto, do 5 kg, 4 dni) - 14,00 pln
e) Poczta Polska (karta płatnicza on-line, do 5 kg, 4 dni) - 14,00 pln
UWAGA!!! Przy składaniu zamówienia na produkty mogące ulec uszkodzeniu mechanicznemu (potłuczeniu, uszczerbieniu) zalecamy wybór sposobu dostawy poprzez firmę kurierską.
Dodatkowo, dostawy towaru są realizowane również na terenie Szczecina ( w drodze zapytania)
Jest możliwość odbioru towaru w sklepie.

Zamówienia do 70 PLN Dowóz płatny - 10 zł
Zamówienia od 70 do 150 PLN Dowóz płatny – 6 zł
Zamówienia od 150 do 200 PLN Dowóz płatny - 4 zł
Zamówienia powyżej 200 PLN - Dowóz GRATIS !!!

W PRZYPADKU ZAMÓWIENIA NA KWOTĘ POWYŻEJ 400 pln DOSTAWA GRATIS NA TERENIE POLSKI - DOTYCZY WYŁĄCZNIE KLIENTÓW SKLEPU INTERNETOWEGO !

4. Formy płatności:
W naszym sklepie udostępniamy 3 formy płatności:
1 - pobranie, czyli płatność przy odbiorze paczki
2 - przedpłatę pieniędzy na konto - wysyłka realizowana po wpłynięciu pieniędzy za     
                                                                        zamówiony towar na konto firmy Stara Mydlarnia
3 - płatność kartą płatniczą on-line


Jeżeli Zamawiający jest podmiotem gospodarczym prosimy o przesłanie e-mailem (staramydlarnia.szczecin@wp.pl ) upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy.
5. Czas realizacji

a) Termin realizacji zamówienia przez firmę Stara Mydlarnia wynosi max 7 dni roboczych + czas dostawy. W przypadku braku towaru klient jest o tym informowany za pomocą poczty elektronicznej.

b) Firma Stara Mydlarnia zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, jesli okaże się, że na dzień wpłynięcia zamówienia produkt jest niedostępny. O braku towaru Klient zostanie poinformowany pocztą elektroniczną.

c) czas dostawy - Czas dostarczenia przesyłki za pośrednictwem poczty: 2-5 dni roboczych. Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską: 48 godzin.

6. Wszystkie podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i nie zawierają kosztów przesyłki.

7. Odbiór paczki i reklamacje

a)Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w sklepie w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze: wad fabrycznych, uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu, czy niezgodności towaru ze złożonym zamówieniem.
b)Sklep internetowy Stara Mydlarnia nie przyjmuje zwrotów żadnych paczek odsyłanych za pobraniem.
c) Reklamacje rozpatrywane będą w ciągu 14 dni. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (np. z powodu wyczerpania zapasów), Sklep zwróci Klientowi równowartość centy towaru lub zaoferuje inne do wyboru.
d) Podstawą do reklamacji nie mogą być różnice w wyglądzie produktów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronach www sklepu internetowego, które wynikają z innych ustawień/parametrów monitora Klienta.
e) Reklamacje z powodu uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu będą przyjmowane jedynie w przypadku paczek dostarczanych za pośrednictwem firmy kurierskiej Wszystkie przesyłki kurierskie są objęte ubezpieczeniem.

8. Postanowienia końcowe

a) Firma Stara Mydlarnia gwarantuje ochronę danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997. Nie udostępniamy danych osobowych osobom trzecim, instytucjom i innym firmom.
b)W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu cywilnego.
c) Wszelkie wątpliwości oraz wybór koloru czy zapachu w przypadku oferty zróżnicowanej w ramach jednego produktu prosimy wpisywać dodatkowo w zamówieniu.

e)Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających w umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

f) W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego i przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

g) Wszelkie zmiany Regulaminu wchodzą w życie w terminie 30 dni od dnia publikacji na stronie internetowej www.staramydlarnia.szczecin.pl (dalej: strona internetowa).

h) W czasie 30 dni, o których mowa w lit. g) na stronie internetowej upubliczniona zostaje obowiązująca wersja Regulaminu oraz wersja znowelizowana wraz z datą jej wejścia w życie.

i) Do umów zawartych przez Klientów stosuje się wersję Regulaminu z chwili zawarcia umowy.Zapraszamy do zakupów STARA MYDLARNIA